Beautiful house and great landlord

Stay in June 2019

Christina D.

Zvláště pozoruhodný je neuvěřitelně velký kontakt s majiteli !!! Byli nejlepší k dispozici, ať už textovou zprávou nebo e-mailem, vždy odpověděli okamžitě a snažili se, aby všechno bylo jednoduché! Děkujeme rodině Gerngroß za skvělý pobyt !!

Přečtěte si více

Cozy house with great attention to detail.

Stay in Jan. 2017

Nancy R.

Velmi přátelské kontaktní osoby na místě. Pronajímatel pár je velmi přátelský a rychle reaguje na všechny otázky.

Dům je vybaven vším, co potřebujete na dovolenou s dítětem a kuželem. Strávili jsme pěkný relaxační týden a můžeme doporučit dům….

Přečtěte si více

Hiking vacation in the fall

Stay in Oct. 2014

Jana W.

Strávili jsme v této krásně zrekonstruované chalupě se dvěma rodinami (10 osob) velmi relaxační podzimní týden. Dům je láskyplně zařízený a dobře vybavený. K dispozici je také vysoká stolička a dětská postýlka. Naše děti si užily svobodu a hřiště u domu. Sporák v místnosti jsme našli velmi pohodlně. K dispozici je táborák, který vás zve na večery….

Přečtěte si více

Super cottage, great area

Stay in Dec. 2013

Christopher M.

Na přelomu roku 2013/2014 jsme strávili v tomto domě. Díky velkému množství dřeva, ohniště, krásnému nábytku a prostornosti je velmi snadné se zde cítit pohodlně. Autem se můžete rychle vydat do restaurací nebo nakupovat v okolí. Prostředí je velmi malebné a působivé. Pěší turistika ve skalním městě byla spousta legrace. Stručně řečeno, mohu doporučit dům …

Přečtěte si více

Oasis of peace

Stay in Jan. 2013

Robert B.

Hezká, klidná chata Vás zve k odpočinku a odpočinku každý den. Zvláště pěkné večery jsme strávili praskáním krbu v útulném obývacím pokoji.

Dům je vyzdoben s velkým důrazem na detail a celkově dobře vybavené, a to i v kuchyni je opravdu všechno od AZ.

Přečtěte si více

Holiday in the snow

Stay in Oct. 2012

Mirko A.

Velmi pěkný, láskyplně zrekonstruovaný venkovský dům, který splňuje všechna očekávání, že byste chtěli mít takový dům v ideálním případě.

Byli jsme tam se dvěma rodinami a psem, měli pádové a zimní počasí a konečně nikdo nechtěl jít domů….

Přečtěte si více

Nature and tranquility

Stay in July 2011

UM Prenzlau

Krásná stará chalupa v klidné lokalitě na přírodním pozemku. Železnice v zadní části objektu nás neobtěžovala, protože každou hodinu jezdil jen malý vláček a mezi nimi je stále výběh. Cesta s turistickou a cyklistickou stezkou vede jen pár metrů za objektem. Pokoje, kuchyně a sociální zařízení v domě byly čisté. Dřevo na vytápění krbem bylo dostačující a dostupné zdarma….

Přečtěte si více

Holiday in the countryside

Stay in July 2011

Katrin M.

Doporučujeme dům v každém případě. Byli jsme v červenci na dva týdny hosté v láskyplně vyzdobeném domě. Pronajímatel tam byl vždy na otázky a přivítal nás příjemným dojmem. Příroda a klid nám velmi dobře pomohly. Výlety do skalních měst byly zážitkem! Naše malá dcera byla nadšená koňmi za domem. Cítili jsme se zde velmi pohodlně a strávili jsme tu dovolenou kdykoliv znovu….

Přečtěte si více

Pure nature, again and again

Stay in Apr. 2011

Andrea and Norbert

Sonthofen, Allgäu

Byli jsme od 02.04.2011 do 09.04.2011 v Janovicích.

Tolik klidu, tolik přírody, tolik okouzlující krajiny …!

Přečtěte si více

Enjoy peace and refuel

Stay in Jan. 2011

ThoSiLi

Freising

Opravdu jsme si užili nádherné zimní krajiny. Dům je tichý a mohli bychom zaplnit spoustu nové energie. Interiér zahrnuje vše, co potřebujete pro dovolenou a je také ideální pro rodiny s dětmi. Již jsme si rezervovali naši příští dovolenou! :-))

Přečtěte si více

Pure nature

Stay in Sept. 2010

Werner and Marlen

Fantastická krajina v Krkonoších. Nádherné turistické stezky skalními městy….

Přečtěte si více

Perfect

Stay in May 2013

Martina F.

Měli jsme krásný pobyt. Skvělá lokalita, pěkný interiér, pohodlí domova. Rádi se vrátíme….

Přečtěte si více