U Rezervační a storno podmínky

a.) Rezervace

Pokud jste se rozhodli pro naš „Dům skály Adršpach“, dejte nám prosím vědět, s vaší žádostí o rezervaci prostřednictvím rezervačního formuláře, poštou, faxem nebo dopisem. Nezávaznou rezervaci Vám potvrdíme prostřednictvím e-mailu. Rezervaci obdržíte pouze po obdržení 50% zálohy na náš účet. V případě neobdržení zálohy do deseti dnů na náš bankovní účet, je danné období možné dál pronajmout. Při objednání doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. V případě zrušení pobytu můžete toto odpovídající pojištění využít. Rádi Vám pomůžeme vybrat danné pojištění.

b.) Platba

Po uzavření smlouvy (příjem o potvrzení rezervace), zálohu ve výši 50% z ceny splatné do 5 dnů od obdržení nezávazné rezervace. Druhá částka ceny za ubytování má být zaplacena nejpozději 14 dní před příjezdem. Krátkodobá rezervaceje je vyřízena po zaplacením celé částky na náš účet a nebo zaplaceny v hotovosti při příjezdu.

c.) Vratná kauce

Záloha ve výši 4.500 CZK má být zaplacena v hotovosti. Záloha se používá k vypořádání případných škod způsobených neopatrným zacházením, která způsobil nájemce. Menší poškození a běžné opotřebení nebereme v úvahu. V ceně je zahrnuta elektřina, voda, dřevo(v zimě). Pokud je spotřeba nadprůměrná, vzniklé náklady mohou být odečteny z kauce. Dříví je zdarma pouze v chladných obdobích a mohou být použity pouze pro kamna v sednici. Pokud bylo použito jako palivové dříví např. pro ohniště, gril. bude částka odečtena z kauce.

d.) Storno

Odstoupení od smlouvy kdykoliv před příjezdem. Pokud odstoupíte od smlouvy a nemůže poskytnout náhradní osobu, která uvede své místo v nájemní smlouvě, nebo dané období nebudeme moci pronajmout, účtujeme storno poplatek v určité výši:

25% z celkového sjednaného nájemného za zrušení od 60. až do 31 dnů před plánovaným příjezdem,

50% z celkového sjednaného nájemného pro odstoupení od 30 až do 2 dnů před příjezdem a

100% z celkového sjednaného nájemného pro zrušení v poslední den před příjezdem.

V případě zrušení objednávky a nebo nedostavení se v daném termínu, počítáme celou částku nájemného. Nepočítáme služby, jako je úklid a rekreační poplatek.

Storno na ubytování oznamte výhradně e-mailem (info@dovolena-adrspach.cz) nebo faxem (+49 8321 6752012).